Programma

Deelnemers mannen
Deelnemers vrouwen

Download het trainingsschema
Download het programma

VRIJDAG 11 NOVEMBER      
14:15   –  16:00 V – Team Sprint Kwalificatie
M – Team Sprint Kwalificatie
M – Ploegenachtervolging Kwalificatie
V – Omnium I Scratch 10 km
M –  Scratch 7.5 km Kwalificatie – ronde 1 evt.
M –  Scratch 7.5 km Kwalificatie – ronde 2 evt.
18:15 Openingsceremonie
18:30  –   21:30  V – Team Sprint 1e ronde
M – Ploegenachtervolging 1e ronde
V – Omnium II Tempo Race 7.5 km
M – Team Sprint 1e ronde
M –  Scratch 15 km Finale
V – Omnium III Afvalkoers
V – Team Sprint Finale plaats 3-4 & 1-2
M –  Scratch 15 km Ceremonie
V – Team Sprint Ceremonie
M – Team Sprint Finale plaats 3-4 & 1-2
V – Omnium IV Finale Puntenkoers 20 km
M – Team Sprint Ceremonie
V – Omnium Ceremonie

ZATERDAG 12 NOVEMBER
12:30   –  16:10 M – Sprint Kwalificatie 200m t.t.
pauze Pauze
M – Sprint 1/16 Finale
V – Keirin 1e ronde
M – Sprint 1/8 Finale
V – Keirin Herkansingen
M – Sprint 1/4 Finale (1e)
V – 500m t.t. Kwalificatie 250m t.t.
M – Sprint 1/4 Finale (2e)
M – Puntenkoers 15 km Kwalificatie – ronde 1 evt.
M – Puntenkoers 15 km Kwalificatie – ronde 2 evt.
M – Sprint 1/4 Finale (3e evt.)
18:30   –  21:35 V – Keirin 2e ronde
M – Sprint 1/2 Finale (1e)
V – Keirin Finale plaats 7-12
M – Ploegenachtervolging Finales 3-4 & 1-2
M – Sprint 1/2 Finale (2e)
V – Keirin Finale 1 – 6
M – Sprint 1/2 Finale (3e evt.)
M – Ploegenachtervolging Ceremonie
V – 500m t.t. Finale
M – Sprint Finale plaats 3-4 & 1-2 (1e)
V – Keirin Ceremonie
V – 500m t.t. Ceremonie
M – Sprint Finale plaats 3-4 & 1-2 (2e)
M – Puntenkoers 30 km Finale
M – Sprint Finale plaats 3-4 & 1-2 (3e evt.)
M – Puntenkoers 30 km Ceremonie
M – Sprint Ceremonie

ZONDAG 13 NOVEMBER
09:00 –  13:00 V – Sprint Kwalificatie 200m t.t.
M – Keirin 1e ronde
V – Sprint 1/16 Finale
M – Omnium I Scratch 15 km
V – Sprint 1/8 Finale
M – Keirin Herkansingen
V – Sprint 1/4 Finale (1e)
M – Omnium II Tempo Race 10 km
V – Puntenkoers 10 km Kwalificatie – ronde 1 evt.
V – Sprint 1/4 Finale (2e)
V – Puntenkoers 10 km Kwalificatie – ronde 2 evt.
V – Sprint 1/4 Finale (3e evt.)
14:00-  17:45 M – Omnium III Afvalkoers
V – Sprint 1/2 Finale (1e)
V – Puntenkoers 20 km Finale
V – Sprint 1/2 Finale (2e)
M – Keirin 2e ronde
V – Sprint 1/2 Finale (3e evt.)
M – Omnium IV Finale Puntenkoers 25 km
V – Sprint Finale plaats 3-4 & 1-2 (1e)
M – Keirin Finale plaats 7 to 12
M – Keirin Finale 1 – 6
V – Sprint Finale plaats 3-4 & 1-2 (2e)
M – Koppelkoers 30 km Finale
V – Sprint Finale plaats 3-4 & 1-2 (3e evt.)
V – Puntenkoers 20 km Ceremonie
M – Omnium Ceremonie
M – Keirin Ceremonie
V – Sprint Ceremonie
M –  Koppelkoers 30 km Ceremonie

Download het programma